בלוג סקס אהוב אותי

רעיון ברוח חג החנוכה

רעיון ברוח חג החנוכה

304 מילים

תמיד אנחנו אומרים שצריך לגוון בחיי המין ולנסות דברים חדשים. וחג החנוכה הביא לנו רעיון. טוב, זה לא משהו שהמצאנו, אבל ברוח חג החנוכה והנרות זה נראה לנו זמן טוב להתנסות בזה. הפטישיסטים מביניכם אולי כבר מבינים לא זה הולך… אנחנו מדברים על גירוי מיני באמצעות שעווה חמה.
אולי שמעתם על זה, אבל לא חשבתם שזה משהו שאנשים באמת עושים מחוץ לקהילת ה BDSM. אבל האמת שמשחקי טמפרטורה הם יופי של דבר. ואין זה אומר שאתם צריכים לקנות שוט ובגדי עור בשביל להתנסות בזה. אבל אתם כן צריכים להצטייד בנרות מתאימים.

צפירת הרגעה וגם אזהרה

אם פעם טפטפה לכם שעווה חמה על הגוף בטעות, אתם בוודאי יודעים כי מדובר בדבר חם מאוד אשר גורם לכוויה. חס וחלילה, איננו רוצים שתסיימו את הזיון במיון או אצל רופא עור. השעווה שבה משתמשים היא שעווה מיוחדת למטרה זו. היא שונה משעווה רגילה בכך שהיא נמסה בטמפרטורות נמוכות יותר. כלומר גם לאחר שכיביתם את הנר והשעווה התקררה מעט, היא עדיין נוזלית. וזהו המצב האידאלי.
נרות שכאלו ניתן להשיג בחנויות הסקס. חשוב רק לתת לה את הזמן הדרוש בשביל להתקרר, וכדאי לעשות ניסוי קטנטן על מנת לוודא שהיא חמה מספיק בשביל לעשות גירוי טוב, אך לא חמה מידי בשביל לא לגרום כוויה.
כדאי גם להיות זהירים ולא לטפטף אותה על עור הפנים או אברי המין, אלו הם מקומות רגישים מידי. גם השיער אינו מומלץ, מהסיבה הפרקטית שאחר כך קשה לנקות שעווה מהשיער.
עוד דבר חשוב להגיד, זה שאתם לא שופכים פתאום שעווה חמה על בת הזוג שלכם בהפתעה. קודם היא תהייה בשוק, אחר כך תכניס לכם סטירה ולא תקבלו סקס עד האביב. אתם בוודאי לא רוצים שזה יקרה, ולכן כמו בכל דבר חדש ושונה ביחסי המין יש לדסקס קודם ולראות שיש עניין והסכמה.
ואם בת הזוג שלכם לא בעניין, תוכלו למצוא נערות בדירות דיסקרטיות בחיפה . בדרך כלל אצל אלו המתעסקות בפטישים ניתן למצוא את זה. זה דבר די בסיסי.

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

אוננות: סקירה מקיפה
אוננות היא התנהגות

אוננות: סקירה מקיפה אוננות היא התנהגות

אוננות: סקירה מקיפה אוננות היא התנהגות מינית נפוצה שבה אדם מביא את ההנאה המינית שלו באמצעות גירוי עצמי. אוננות יכולה לכלול גירוי ידני של…

"כל מה שצריך לדעת על

"כל מה שצריך לדעת על

"כל מה שצריך לדעת על נערות ליווי: לחקור את השירותים המקצועיים שהן מספקות" כשמדובר בבידור למבוגרים, נערות ליווי הן אנשי המקצוע המובילים בתעשייה. מכיוון…

לגליזציה של זנות: יתרונות וחסרונות

לגליזציה של זנות: יתרונות וחסרונות

הוויכוח סביב לגליזציה של זנות הוא דיון שממשיך לפלג דעות, עם טיעונים בעד ונגד מהיבטים חברתיים, כלכליים וערכיים. השאלה אם יש לגשת לאי-הפללה של…