בלוג סקס אהוב אותי

רעיון ברוח חג החנוכה

רעיון ברוח חג החנוכה

304 מילים

תמיד אנחנו אומרים שצריך לגוון בחיי המין ולנסות דברים חדשים. וחג החנוכה הביא לנו רעיון. טוב, זה לא משהו שהמצאנו, אבל ברוח חג החנוכה והנרות זה נראה לנו זמן טוב להתנסות בזה. הפטישיסטים מביניכם אולי כבר מבינים לא זה הולך… אנחנו מדברים על גירוי מיני באמצעות שעווה חמה.
אולי שמעתם על זה, אבל לא חשבתם שזה משהו שאנשים באמת עושים מחוץ לקהילת ה BDSM. אבל האמת שמשחקי טמפרטורה הם יופי של דבר. ואין זה אומר שאתם צריכים לקנות שוט ובגדי עור בשביל להתנסות בזה. אבל אתם כן צריכים להצטייד בנרות מתאימים.

צפירת הרגעה וגם אזהרה

אם פעם טפטפה לכם שעווה חמה על הגוף בטעות, אתם בוודאי יודעים כי מדובר בדבר חם מאוד אשר גורם לכוויה. חס וחלילה, איננו רוצים שתסיימו את הזיון במיון או אצל רופא עור. השעווה שבה משתמשים היא שעווה מיוחדת למטרה זו. היא שונה משעווה רגילה בכך שהיא נמסה בטמפרטורות נמוכות יותר. כלומר גם לאחר שכיביתם את הנר והשעווה התקררה מעט, היא עדיין נוזלית. וזהו המצב האידאלי.
נרות שכאלו ניתן להשיג בחנויות הסקס. חשוב רק לתת לה את הזמן הדרוש בשביל להתקרר, וכדאי לעשות ניסוי קטנטן על מנת לוודא שהיא חמה מספיק בשביל לעשות גירוי טוב, אך לא חמה מידי בשביל לא לגרום כוויה.
כדאי גם להיות זהירים ולא לטפטף אותה על עור הפנים או אברי המין, אלו הם מקומות רגישים מידי. גם השיער אינו מומלץ, מהסיבה הפרקטית שאחר כך קשה לנקות שעווה מהשיער.
עוד דבר חשוב להגיד, זה שאתם לא שופכים פתאום שעווה חמה על בת הזוג שלכם בהפתעה. קודם היא תהייה בשוק, אחר כך תכניס לכם סטירה ולא תקבלו סקס עד האביב. אתם בוודאי לא רוצים שזה יקרה, ולכן כמו בכל דבר חדש ושונה ביחסי המין יש לדסקס קודם ולראות שיש עניין והסכמה.
ואם בת הזוג שלכם לא בעניין, תוכלו למצוא נערות בדירות דיסקרטיות בחיפה . בדרך כלל אצל אלו המתעסקות בפטישים ניתן למצוא את זה. זה דבר די בסיסי.

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

עד כמה אנחנו אוהבים סקס

עד כמה אנחנו אוהבים סקס

שאלת את עצמך עד כמה אתה אוהב סקס? אם אתה עכשיו קורא את זה אז די ברור שאתה מאוד אוהב סקס. ומה לגבי האנושות…

הזנות בעת העתיקה

הזנות בעת העתיקה

ישנה אמרה ידועה המתייחסת אל זנות כאל המקצוע העתיק בעולם, ואכן הזנות המתועדת הולכת שנים רבות בהיסטוריה. היא מוזכרת אפילו בעלילות גלגמש מהאלף השלישי…

טיפים לעונת האוננות

טיפים לעונת האוננות

החורף הגיע, אתם הרבה לבד בבית. סביר להניח שאתם מאוננים יותר מתמיד… אז כמה טיפים לשיפור החוויה. חומרי הסיכה שלכם - לירוק על כף…