בלוג סקס אהוב אותי

עד כמה אנחנו אוהבים סקס

עד כמה אנחנו אוהבים סקס

305 מילים

שאלת את עצמך עד כמה אתה אוהב סקס? אם אתה עכשיו קורא את זה אז די ברור שאתה מאוד אוהב סקס. ומה לגבי האנושות כולה? עד כמה העולם שלנו אוהב סקס?

ובכן אחת הדרכים הטובות ביותר לענות על זה זה באמצעות הסתכלות על תעשיית הסקס וסכומי הכסף המתגלגלים בה. אתם יכולים לראות איזה היצע מטורף של נערות ליווי בתל אביב. ואם תיקחו בחשבון שזו רק עיר קטנה אחת בהשוואה לעולם, רק דמיינו כמה נערות ליווי יש בעולם.

ואתם יכולים גם לראות את כמות אתרי הסקס, כמות סרטי הפורנו וכמות החיפושים של פורנו במנועי החיפוש. אין מקום לטעויות, העולם אוהב סקס. גם חברות שמרניות אוהבות סקס, ותהיו בטוחים שלא מעט אנשים מאוננים עכשיו מול פורנו בבני ברק או השכונות החרדיות בירושלים.

פורנו במספרים

קשה להעריך את גודל תעשיית הסקס, אבל אם נצטמצם לתעשיית הפורנו, קל יותר לתת הערכה.

על פי החישובים, בשנת 2022, בכל שנייה 4000 אלף דולרים מבוזבזים על פורנו (סליחה על השימוש במילה מבוזבזים, אנחנו ממש לא חושבים שזה בזבוז).

וכאשר אתם צופים בסרט פורנו, תהיו בטוחים כי באותה השנייה יש בעולם כחמישים אלף איש נוספים הצופים בפורנו. זהו יכול להיות השלכם שלכם, החייל בצבא או איזה בחור בניו יורק.

כל שלוש שעות שעוברות ישנם עוד שני סרטי פורנו שיוצאים לשוק. ואנחנו מדברים אך ורק על הפקות מקצועיות, יש עוד הרבה פורנו ביתי. קשה קצת להעריך את תעשיית הפורנו הביתית, ועולה השאלה האם סרטונים קצרים בטוויטר הם משהו שצריך לספור. בכל מקרה מדובר בכמות מטורפת.

ומה לגבי תעשיית המין? ובכן על פי הנתונים הכלכליים, בשנת 2022 הוציאו בעולם למעלה מ 37 ביליון דולר רק על צעצועי מין. זאת לעומת 10 ביליון בשנת 2016. מעניין גם דילדואים נמכרים כל שעה, וכמה דילדואים יש בעולם. לפי דעתי אם נרכז את כל הדילדואים הקיימים במקום אחד, הוא יהיה בערך בגודל הר בינוני.

ודרך אגב התחזית לשנת 2030 היא שהתעשייה הזו תעבור את 30 מיליארד הדולר. לא רק שהיא נמצאת בגידול מתמיד, גם שיעור הגידול הולך וגדל.

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

הזנות בעת העתיקה

הזנות בעת העתיקה

ישנה אמרה ידועה המתייחסת אל זנות כאל המקצוע העתיק בעולם, ואכן הזנות המתועדת הולכת שנים רבות בהיסטוריה. היא מוזכרת אפילו בעלילות גלגמש מהאלף השלישי…

טיפים לעונת האוננות

טיפים לעונת האוננות

החורף הגיע, אתם הרבה לבד בבית. סביר להניח שאתם מאוננים יותר מתמיד… אז כמה טיפים לשיפור החוויה. חומרי הסיכה שלכם - לירוק על כף…

מתי כדאי לכם לעשות סקס

מתי כדאי לכם לעשות סקס

שלא תבינו לא נכון, תמיד כדאי לעשות סקס. איננו מצליחים לחשוב על סיטואציה שבה לא כדאי לעשות סקס. אולי לא כדאי לכם לעשות סקס…