בלוג סקס אהוב אותי

מתי כדאי לכם לעשות סקס

מתי כדאי לכם לעשות סקס

312 מילים

שלא תבינו לא נכון, תמיד כדאי לעשות סקס. איננו מצליחים לחשוב על סיטואציה שבה לא כדאי לעשות סקס. אולי לא כדאי לכם לעשות סקס עם מישהי מסוימת, אבל זוהי סוגיה של מערכות יחסים אישיות. הסקס בפני עצמו הוא תמיד טוב. אבל ההשפעות החיוביות של הסקס יכולות להשפיע בצורה חיובית גם על מה שיגיע אחריו, ולכן לפעמים ניתם למנף את הסקס וכדאי לעשות אותו בסיטואציות מסוימות.

אז מתי כדאי להזדיין

  1. בבוקר – הגוף שלנו פשוט בנוי בשביל להזדיין בבוקר. האיזון ההורמונלי שלנו נמצא במצב מושלם בשביל זיון. ומעבר לזאת זה נותן לנו את זריקת המרץ והמצב רוח הכל כך חשובה להמשך היום.
  2. לפני מצגת חשובה בעבודה – אתה מופיע מחר מול מועצת המנהלים או צריך להעביר איזו מצגת חשובה. אתה רוצה להיות במיטבך, מרוכז ולא לחוץ. זהו בדיוק הזמן לסקס, סמוך למצגת ככל שניתן. סקס מרגיע את מערכת העצבים, הוא מוריד את לחץ הדם ומפיג סטרס. זה באמת יעזור לכם במהלך המצגת. ואם אין לך עם מי להזדיין, אולי כדאי שתעבור בדירות דיסקרטיות בחיפה בדרכך לעבודה.
  3. כאשר מתחילים להרגיש מצוננים – בעונת החורף יש לנו נטייה להיות מצוננים. זוהי התקוה שבה אנו זקוקים למערכת חיסון חזקה. ויטמין C אולי עוזר, אבל גם סקס נחשב ליעיל מאוד לשיפור הפעילות של המערכת החיסונית. לא צריך לעשות חיסון נגד שפעת, פשוט צריך להזדיין יותר.
  4. לאחר אימון כושר – כדאי מאוד להזדיין אחרי שהתאמנתם במכון הכושר. הגוף שלכם במיטבו מבחינת הפעילות ההורמונלית וזהו זמן אידאלי. רגע אחד לפני המנוחה של האימון כדאי לשרוף עוד קצת קלוריות בזיון סוער ואחר כך מנוחה טובה לשיקום השרירים.
  5. לאחר יום רע – ישנם ימים שלא ממש הולכים לנו כמו שתכננו. יכולות להיות מיליון סיבות הפוגעות במצב הרוח שלנו. אבל אסור לנו לתת לזה לנצח אותנו. קרה מה שקרה, עלינו ללמוד לשים את הדברים בצד ולהיות רגועים. מחר יום חדש. סקס הוא הדרך הכי יעילה לשים בצד את כל התסכולים של היום הרע. כך תוכלו להחליף אותם בתחושות נעימות ולהיות חזקים לקראת היום הבא.

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

אוננות: סקירה מקיפה
אוננות היא התנהגות

אוננות: סקירה מקיפה אוננות היא התנהגות

אוננות: סקירה מקיפה אוננות היא התנהגות מינית נפוצה שבה אדם מביא את ההנאה המינית שלו באמצעות גירוי עצמי. אוננות יכולה לכלול גירוי ידני של…

"כל מה שצריך לדעת על

"כל מה שצריך לדעת על

"כל מה שצריך לדעת על נערות ליווי: לחקור את השירותים המקצועיים שהן מספקות" כשמדובר בבידור למבוגרים, נערות ליווי הן אנשי המקצוע המובילים בתעשייה. מכיוון…

לגליזציה של זנות: יתרונות וחסרונות

לגליזציה של זנות: יתרונות וחסרונות

הוויכוח סביב לגליזציה של זנות הוא דיון שממשיך לפלג דעות, עם טיעונים בעד ונגד מהיבטים חברתיים, כלכליים וערכיים. השאלה אם יש לגשת לאי-הפללה של…