בלוג סקס אהוב אותי

מה צריך לדעת על נוזל טרום שפיכה

מה צריך לדעת על נוזל טרום שפיכה

303 מילים

כאשר אתם מבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון, או כל בחורה שאתם מזיינים, עיקר תשומת הלב היא לנוזל הזרע שיוצא מהזין, ומסמל את האורגזמה הגברית. אבל ישנו עוד נוזל שיוצא מהזין והוא נוזל טרום שפיכה, או כמו שאומרים באנגלית PRE CUM. גם זהו נוזל בעל חשיבות.

נתחיל מהפרטים העסיסיים; בניגוד לנוזל הזרע שטעמו בדרך כלל לא אטרקטיבי במיוחד, נוזל טרום שפיכה הוא דווקא בעל טעם מתקתק. וזהו הנוזל שנותן לזין את הטעם הטעים שלו בזמן שהבחורה מוצצת. לא תמיד הבחורות מודעות לכך, אבל הפרשה יפה של נוזל טרום שפיכה היא מה שנותן להן את החוויה.

נוזל טרום שפיכה אינו מגיע מהאשכים, אלא מבלוטת קאופר. היא נמצאת משני צידיו של צינור השופכה ומתחת לבלוטת הערמונית.

נוזל טרום שפיכה מופרש בשלב הראשון של העוררות המינית. בעוד הוא מעניק טעם טוב למציצה, זוהי אינה המטרה שלו. זהו חומר סיכה טבעי של הגוף. תפקידו לא לסכך את החדירה, אלא לשמש כחומר סיכה עבור נוזל הזרע בדרכו החוצה. יש לו תפקיד חשוב באיזון החומציות שנוצרת מהשתן, דבר הכרחי לשרידותם של תאי הזרע.

האם נוזל טרום שפיכה מכיל תאי זרע

ברמת העיקרון הנוזל עצמו אינו מגיע מהאשכים ותאי זרע אינם מופרשים בו. אבל (וזהו אבל גדול), בבדיקות שנערכו כן התגלו תאי זרע בכמות קטנה בנוזל זה; מקורם של תאי הזרע הוא בשפיכות קודמות והם עלולים להיות בחיים. כך שלמרות שהסיכוי קטן, ישנה אפשרות של היריון רק מנוזל טרום שפיכה. מה שאומר ששיטת המשגל הנסוג אינה בטוחה.

לגברים אין שליטה על הפרשת הנוזל, היא מתרחשת באופן טבעי בעת עוררות מינית והיא אינה מורגשת. למשל כאשר אתם צופים בסרטי פורנו, או עולים במדרגות בדרככם לבחורה שאתם הולכים לזיין, סביר להניח כי כבר יש לכם כתם קטן בתחתונים – זהו נוזל הטרום שפיכה.

באופן טבעי ככל שהגירוי יהיה חזק יותר, כך הכמות תהיה גדולה יותר. אך ישנו הבדל גדול בכמויות המופרשות אצל גברים שונים. ומה לגבי מחלות מין? לצערנו במידה וישנן מחלות מין, כן ניתן להידבק באמצעות הנוזל.

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

עד כמה אנחנו אוהבים סקס

עד כמה אנחנו אוהבים סקס

שאלת את עצמך עד כמה אתה אוהב סקס? אם אתה עכשיו קורא את זה אז די ברור שאתה מאוד אוהב סקס. ומה לגבי האנושות…

הזנות בעת העתיקה

הזנות בעת העתיקה

ישנה אמרה ידועה המתייחסת אל זנות כאל המקצוע העתיק בעולם, ואכן הזנות המתועדת הולכת שנים רבות בהיסטוריה. היא מוזכרת אפילו בעלילות גלגמש מהאלף השלישי…

טיפים לעונת האוננות

טיפים לעונת האוננות

החורף הגיע, אתם הרבה לבד בבית. סביר להניח שאתם מאוננים יותר מתמיד… אז כמה טיפים לשיפור החוויה. חומרי הסיכה שלכם - לירוק על כף…