בלוג סקס אהוב אותי

כוכבת פורנו: הצצה לחייהם של בדרנים מבוגרים

כוכבת פורנו: הצצה לחייהם של בדרנים מבוגרים

479 מילים

עבור אנשים רבים, המונחים "כוכבת פורנו" ו "בדרן מבוגר" משמשים לעתים קרובות לסירוגין. אבל התפקיד של כוכבת פורנו הוא מעבר רק להופיע מול המצלמה כדי לכלול שפע של פעילויות אחרות. כוכבות פורנו הן המרכז של תעשיית בידור למבוגרים המגלגלת מיליארדי דולרים, מה שהופך אותן לאחת הסחורה המבוקשת ביותר בתחום. מאמר זה יציע הצצה לחייהם של כוכבי פורנו, לחקור את הרקע, המוטיבציות והציפיות שלהם כחלק ממקצוע תחרותי מאוד.

מה מניע כוכבות פורנו?

כשנשאלו מה מניע אותם להופיע, רוב כוכבות הפורנו מצטטות כסף ואת החופש לבחור את דרכן. כוכבות פורנו מגיעות לעתים קרובות ממגוון תחומי חיים אך נוטות להימשך לתעשייה מאותן סיבות. עבור רוב כוכבות הפורנו, האפשרות להרוויח משכורת מרשימה, חופש כלכלי גדול יותר והזדמנות להיות הבוס של עצמן היא מניע עצום.

בנוסף לביטחון כלכלי, כוכבות פורנו מציינות לעתים קרובות את הצורך לחקור את המיניות שלהן כדי לתדלק את בחירת הקריירה שלהן. עבור חלקם, המקצוע מאפשר להם לחוות תשוקות מיניות שהם אפילו לא ידעו על קיומן. עבור אחרים, זהו אמצעי לבטא את עצמם באופן שלא יהיה נגיש או לא נוח בכל מקצוע אחר.

הרקע החינוכי של כוכבות פורנו

בניגוד לאמונה הרווחת, רוב כוכבות הפורנו בחנו חלופות חינוכיות לפני שעשו את הקריירה שלהן בבידור למבוגרים. למרות שכוכבות פורנו רבות מגיעות ממשקי בית בעלי הכנסה נמוכה, לאחרים יש השכלה אקדמית ואפילו תארים מתקדמים. למעשה, 475 כוכבות פורנו למדו באוניברסיטאות ליגת הקיסוס ו -168 למדו בבתי ספר המדורגים ב -15 הראשונים. נתונים אלה מצביעים על כך שמספר גדל והולך של כוכבות פורנו ממנפות את השכלתן בדרכים שאולי בעבר לא ניתן היה להעלות על הדעת.

ציפיות פיזיות מכוכבות פורנו

הציפיות הפיזיות מכוכבות פורנו הן מכבידות ומיושמות באופן משתנה. סטנדרטים של יופי וצורת גוף משתנים בהתאם ליצרן, כאשר חלק מצפים מנשים להישאר במשקל מסוים או לדרוש שינויים בגוף כגון פירסינג או קעקועים. סטנדרטים כאלה עשויים אפילו להשתנות משבוע לשבוע. נוסף על כך, כוכבות פורנו חייבות להישאר במצב גופני מעולה ולהיות נקיות מפגמים גלויים כדי להבטיח את הצלחתן בקריירה. במקצוע שבו אפילו הפגמים הפיזיים הקטנים ביותר יכולים להרוס את הירי, להיות על גבי טיפול אישי הוא חובה מוחלטת.

המחיר הפסיכולוגי על כוכבות פורנו

המחיר הפסיכולוגי של המקצוע הוא ככל הנראה ההיבט המדובר ביותר עבור כוכבות פורנו. ההנחה הרווחת היא שלהיות כוכבת פורנו זה מקצוע רווחי אך מבודד רגשית; אבל חשוב לציין שלא הכל עניין של כסף. הצורך בתשומת לב ציבורית מתמשכת ותיקוף יכול להוביל לתחושה של ריקנות, במיוחד לאחר התמודדות עם דחייה מצד המפיקים או משוב שלילי מהמעריצים. כוכבות פורנו עשויות גם להרגיש תחושה של ניתוק מהאינדיבידואליות שלהן, מכיוון שהתעשייה דורשת מהן לעתים קרובות להדהד את הרצונות של המפיקים שלהן במקום את קולן שלהן.

מסקנה

כוכבות פורנו הן חלק בלתי נפרד מתעשיית הבידור למבוגרים המגלגלת מיליארד דולר עם עבודה ייחודית המשלבת תפקידי ביצוע מסורתיים עם ביקוש פסיכולוגי ופיזי אינטנסיבי. מאמר זה מספק הצצה לחייהם של כוכבי פורנו על ידי חקירת הרקע, המוטיבציות והציפיות שלהם, ומאיר את המחיר הפסיכולוגי שמגיע עם להיות בדרן מבוגר בולט מאוד. בסופו של דבר, המקצוע יכול להציע הכנסה משתלמת וחופש למי שבוחר בו, אבל עדיין חשוב להכיר במחיר הפסיכולוגי והפיזי שלעתים קרובות מתעלמים ממנו.

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

אוננות: סקירה מקיפה
אוננות היא התנהגות

אוננות: סקירה מקיפה אוננות היא התנהגות

אוננות: סקירה מקיפה אוננות היא התנהגות מינית נפוצה שבה אדם מביא את ההנאה המינית שלו באמצעות גירוי עצמי. אוננות יכולה לכלול גירוי ידני של…

"כל מה שצריך לדעת על

"כל מה שצריך לדעת על

"כל מה שצריך לדעת על נערות ליווי: לחקור את השירותים המקצועיים שהן מספקות" כשמדובר בבידור למבוגרים, נערות ליווי הן אנשי המקצוע המובילים בתעשייה. מכיוון…

לגליזציה של זנות: יתרונות וחסרונות

לגליזציה של זנות: יתרונות וחסרונות

הוויכוח סביב לגליזציה של זנות הוא דיון שממשיך לפלג דעות, עם טיעונים בעד ונגד מהיבטים חברתיים, כלכליים וערכיים. השאלה אם יש לגשת לאי-הפללה של…