בלוג סקס אהוב אותי

וידויים של נערת ליווי, סטודנית ישראלת

וידויים של נערת ליווי, סטודנית ישראלת

270 מילים

היי, אני סטודנטית ישראלית שעובדת כנערת ליווי. אני מכיר את הסטיגמה הציבורית סביב זה, אבל אני לא מתביישת בעבודה שלי: אני אוהבת אותה מאוד, והיא מאוד מתגמלת, לא רק מהבחינה הכספית.

הניסיון שלי עם גברים היה מגוון למדי, וזה נהדר מכיוון שהגעתי מוכנה למקצוע. כך מתאפשר לי לספק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות שלי. היו לי מפגשים רבים ושונים, מארוחות ערב רומנטיות ועד לילות פרועים של תשוקה. למדתי הרבה מהמפגשים, וגם לימדתי הרבה. ראיתי גברים ביישנים וחסרי ניסיון, וראיתי גברים שמזיינים כמו שחקני פורנו. 

כל מפגש מביא משהו חדש לחיי, ולמדתי הרבה מכל אחד מהם. אבל זה לא אומר שאני בסדר עם הכל; יש לי גבולות שאני לא חורגת מהם, ואני דורשת מהלקוחות שלי לכבד אותם.

כשזה מגיע לסקס, יש לי העדפות מוגדרות. אני אוהבת גבר שלוקח פיקוד, אחד שיודע לשלוט בעצמו כך שההנאה לשנינו תהיה מקסימלית. מליטופים רכים ונשיקות ועד סקס פרוע ואינטנסיבי, אני אוהבת לחקור סוגים שונים של הנאה עם בן זוגי או הלקוח שמגיע אלי דרך סוכנות ליווי sexysolosluts

אני רזה וחטובה, עם קימורים בכל המקומות הנכונים. אני מעוטרת בקעקועים, שמעניקים תחושה של מסתורין ופיתוי למראה שלי, ואני גאה מאוד במראה שלי.

אני מקבלת סיפוק עצום מההנאה שאני מספקת ללקוחות שלי, וגם מהכסף שאני מרוויחה. ההכנסה שלי הרבה יותר גבוהה ממה שיכולתי לקבל מעבודה סטנדרטית, ואני נהנה מהעצמאות שלי. אני חוסכת ללימודים, חוסכת לדירה משלי וגם עוזרת למשפחה. זו הדרך שלי לעצמאות כלכלית. 

עבודה כנערת ליווי היא לא העבודה הכי קונבנציונלית, אבל היא בהחלט נותנת לי חוויות שלא הייתי מקבלת בשום מקום אחר. אני אסירת תודה על ההזדמנויות שיש לי, ועל הגברים שהתמזל מזלי לפגוש. אני מקווה להמשיך ליהנות מהמקצוע, ואולי גם לפגוש אתכם מבקרים אצלי בדירה הדיסקרטית. 

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

בלוגי סקס: איך הם יכולים לחנך ולבדר

בלוגי סקס: איך הם יכולים לחנך ולבדר

בלוגים של סקס הם מדיום פופולרי יותר ויותר לשיתוף, חינוך ובידור בנושא המין. לא רק שהם מספקים פורקן למי שמבקש לדון בחוויותיהם או ללמוד…

תל אביב: העיר התוססת בלב ישראל

תל אביב: העיר התוססת בלב ישראל

תל אביב, המטרופולין ההומה והמודרני של ישראל, היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים בעולם. עם בתי קפה אופנתיים, חופים מרהיבים וכמה מההיסטוריה והתרבות הייחודיות ביותר…

נערות ליווי: חברות מקצועית להשכרה

נערות ליווי: חברות מקצועית להשכרה

נערות ליווי מספקות ליווי מקצועי למי שמחפש מגוון רחב של שירותים. נערות ליווי רבות עובדות באופן עצמאי, אם כי חלקן מועסקות על ידי סוכנות…