בלוג סקס אהוב אותי

הפורנו: תעשייה מרשימה

הפורנו: תעשייה מרשימה

304 מילים

פורנו הוא סוג של מדיה העוסקת בנושאים מיניים. בהתאם לסוג שאתה מחפש, פורנו יכול להכיל תמונות חזותיות, אודיו ווידאו. זהו אחד העסקים הגדולים בעולם; נתונים סטטיסטיים מ Pornhub בשנת 2017 מצביעים על כך שהתעשייה הרוויחה מעל 3 מיליארד דולר בשנה אחת. פורנוגרפיה נפוצה באינטרנט וההערכה היא כי מעל 100 מיליון אנשים מבקרים באינטרנט לפורנו על בסיס יומי.

מהפכת האינטרנט אפשרה לפורנוגרפיה להיות הרבה יותר נגישה, כאשר לרוב המבוגרים יש גישה לפורנו בכיסם באמצעות הטלפון והטאבלטים. אבל לא רק הטכנולוגיה שינתה את המשחק. לפני האינטרנט, פורנו היה שוק סגור; הם יכלו לגשת אליו רק דרך שוק ה- DVD או ערוצי טלוויזיה למבוגרים. עם זאת, ישנם כעת מאות אתרים שנוצרו עם תוכן פורנו המוצע בחינם.

ככל שהעולם הפך לקבל יותר פורנוגרפיה, נפתחה הזדמנות שוק חדשה – אנשים יכולים כעת להעלות תוכן לאתרים כמו OnlyFans כדי להרוויח כסף מהתוכן למבוגרים שלהם. משמעות הדבר היא שלאלה בתעשיית המבוגרים יש חופש מסוים, והם כבר לא צריכים להיות תלויים ביצרנים כדי למכור את עבודתם.

מלבד הז'אנרים הפורנוגרפיים המיינסטרים יותר כגון לסביות, גברים סולו וטרנסג'נדרים, יש מגוון עצום של ז'אנרים אחרים כולל BDSM, פטיש רגליים, מציצנות, סקס קבוצתי ותוכן חובבני. חלק מז'אנרי התוכן האלה הפכו כל כך פופולריים שהם גרמו לשינוי בתעשיית הפורנו לעבר פרטים קטנים בתוך ז'אנר.

תעשיית הפורנו היא תעשייה של מיליארדי דולרים ברחבי העולם, וככל הנראה תמשיך לצמוח בעתיד הנראה לעין. פורנו יכול לשמש כצורה של חינוך ופלטפורמה לביטוי חופשי, והוא יכול לספק הנאה למיליוני אנשים ברחבי העולם. תעשיית הפורנו גם משפיעה על תעשיית נערות הליווי בצורות שונות. למשל זוהי אחת הסיבות לעלייה בפופולריות של נערות הליווי. גם מכיוון שהגברים חרמנים יותר, וגם מכיוון שהם מעוניינים לבצע אקטים שאפשר לעשות רק עם נערות ליווי. 

ואם אתם בעניין של נערות ליווי, תוכלו למצוא כמה אופציות טובות באתר https://escorts24h.net/ . וכאשר אנו אומרים כמה אופציות טובות אנו מתכוונים למאות כוסיות ברמה עולמית, ממש כפי שאתם רגילים לראות בסרטי הפורנו. 

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

תל אביב: עיר תוססת של ניגודים, תרבות ומודרנה

תל אביב: עיר תוססת של ניגודים, תרבות ומודרנה

תל אביב, השוכנת לאורך חוף הים התיכון, היא מטרופולין שוקק המציע שילוב ייחודי של היסטוריה, תרבות ומודרניות. תל אביב, המכונה לעתים קרובות "העיר שלא…

עולמן המסקרן של כוכבות פורנו: מאחורי הקלעים של תעשייה שנויה במחלוקת

עולמן המסקרן של כוכבות פורנו: מאחורי הקלעים של תעשייה שנויה במחלוקת

כוכבות פורנו - מונח שהפך נפוץ בחברה של ימינו, שם נרדף לבידור למבוגרים, פיתוי ולפעמים מחלוקת. אבל מי הם האנשים האלה, ואיך באמת נראה…

אמנות הביטוי החושני: חקירת בלוגים ארוטיים באינטרנט

אמנות הביטוי החושני: חקירת בלוגים ארוטיים באינטרנט

האינטרנט פתח עולם של אפשרויות והזדמנויות אינסופיות, שאחת מהן כוללת זמינות של תוכן ארוטי בצורה של בלוגים. בכמה לחיצות בלבד, כל אחד יכול לגשת…