בלוג סקס אהוב אותי

היתרונות הנפשיים והפיזיים של אוננות

היתרונות הנפשיים והפיזיים של אוננות

384 מילים

אוננות היא משהו שרבים מאיתנו עושים על בסיס קבוע. אבל מעבר להיותה פעילות מהנה, היא יכולה גם להביא מספר יתרונות, הן פיזיים והן נפשיים. אלה יכולים לנוע בין בריאות מינית משופרת ורווחה מינית למצב רוח משופר ואפילו שינה טובה יותר. כאן נחקור את הסיבות מדוע אין להתעלם מהנאה עצמית וכולם צריכים לאמץ אותה, ללא קשר לגיל או מין.

ההשפעה של הפגת מתחים
בין אם אנו מתמודדים עם מצב קשה, עובדים בעבודה מתישה, או מתמודדים עם רגשות סוערים, מתח יכול לגבות מחיר עצום על הרווחה הנפשית והפיזית שלנו. אוננות היא דרך מצוינת להקל על מתח ו destress, וזה יכול אפילו לעזור לנו לישון טוב יותר ולהתעורר מרגיש רענן יותר. אורגזמות בפרט יכולות לגרום לשרירים שלך להירגע, להפחית את המתח בגוף שלך ולאפשר לך להרגיש רגוע ונינוח יותר. מאחר שהוא גם יכול להוריד את רמות הקורטיזול – המכונה לפעמים "הורמון הלחץ" – זו יכולה להיות דרך נהדרת להעניק הקלה טבעית נגד חרדה.

היתרונות הפיזיים של אוננות
בנוסף ליתרונות הנפשיים, אוננות מגיעה גם עם מספר הטבות פיזיות. לדוגמה, זה יכול לעזור להפחית כאבי מחזור, בין השאר בגלל אורגזמות לגרום הרחם להתכווץ, אשר מסייע להקל על כל אי נוחות. זה יכול גם לשפר את התפקוד המיני, מה שמוביל להנאה מוגברת במהלך פעילות מינית משותפת. בנוסף, הנאה עצמית קבועה יכולה לעזור לשמור על בריאות איברי המין והרבייה שלך לבדוק, כפי שהוא מבטיח כי השרירים הדרושים מופעלים וכי כל בעיות רפואיות פוטנציאליות ניתן לזהות מוקדם.

לבסוף, אוננות יכולה לעזור להבטיח שהליבידו שלך יישאר תקין. עוררות סדירה יכולה לעזור לקדם בריאות מינית לטווח ארוך, שכן היא מסייעת להבטיח שמערכת הרבייה שלך תישאר פעילה וערוגה. כמובן, זה יכול להיות גם דרך מצוינת להיכנס למצב רוח למין שותף, כפי שהוא משחרר הורמונים טבעיים כמו דופמין ואוקסיטוצין, אשר יכול לגרום לנו להגיב יותר להיות נגע על ידי אדם אחר.

https://elitemumbaiescorts.com
חשוב לציין כי למרות שאוננות יכולה להביא איתה מספר יתרונות, יותר מדי ממנה עלולה להזיק. אם אתם עוסקים בתדירות גבוהה מדי, כדאי להבין מדוע אתם עושים זאת ומציבים גבולות שמאפשרים לכם עדיין ליהנות מהאקט בצורה בריאה ומועילה.

בסך הכל, ברור כי הנאה עצמית יכולה להציע מגוון טוב של יתרונות נפשיים ופיזיים כאחד. החל מבריאות מינית משופרת ומצב רוח משופר, ועד שינה משופרת ותפקוד מיני טוב יותר, הוא מגיע עם מספר הטבות. בין אם אתה עושה את זה לבד או יחד עם בן זוג, אוננות יכולה להיות פעילות ראויה לחקירה, וכזו שאין להתעלם ממנה.

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

בלוגי סקס: איך הם יכולים לחנך ולבדר

בלוגי סקס: איך הם יכולים לחנך ולבדר

בלוגים של סקס הם מדיום פופולרי יותר ויותר לשיתוף, חינוך ובידור בנושא המין. לא רק שהם מספקים פורקן למי שמבקש לדון בחוויותיהם או ללמוד…

תל אביב: העיר התוססת בלב ישראל

תל אביב: העיר התוססת בלב ישראל

תל אביב, המטרופולין ההומה והמודרני של ישראל, היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים בעולם. עם בתי קפה אופנתיים, חופים מרהיבים וכמה מההיסטוריה והתרבות הייחודיות ביותר…

נערות ליווי: חברות מקצועית להשכרה

נערות ליווי: חברות מקצועית להשכרה

נערות ליווי מספקות ליווי מקצועי למי שמחפש מגוון רחב של שירותים. נערות ליווי רבות עובדות באופן עצמאי, אם כי חלקן מועסקות על ידי סוכנות…