בלוג סקס אהוב אותי

אין שום דבר רע בפנטזיות ארוטיות

אין שום דבר רע בפנטזיות ארוטיות

335 מילים

פנטזיות ארוטיות הן משהו שכולנו מכירים, אך לעתים קרובות לא מוכנים לדון בו בגלוי. משנות העשרים שלנו ועד לבגרות, לפנטזיות סקסיות יש את הכוח לגרום לנו להרגיש נרגשים וחיים תוך הקניית תחושת אשמה או מבוכה. אבל למה? במציאות, אין שום דבר רע בלהחזיק ולאמץ את הפנטזיות האלה, ומאמר זה עוסק בחקר מדוע.

ראשית, חשוב לציין כי קיום פנטזיות ארוטיות אינו מהווה הודאה ברצון לממש אותן. בדיוק כמו חלומות בהקיץ וטיסות דמיוניות, הם פשוט ביטוי של התקוות והרצונות שלנו – משהו שכל אדם צריך כדי להרגיש שלם. חלומות בהקיץ עשויים לכלול הגשמת מטרות יומיומיות כגון קניית בית, אך פנטזיות ארוטיות כרוכות בחקירת המורכבות של התשוקות המיניות שלנו.

אתר מומלץ – סקס 69
המחקר נמצא שם בחוץ, והוא מציע מאוד כי קיום פנטזיות אלה הוא לא רק הכרחי אלא גם בריא לרווחתנו הרגשית. מחקרים על אינטליגנציה רגשית ומיניות מצאו כי תהליך הפנטזיה יכול למעשה לעזור לנו להפוך לפרטנרים מיניים טובים יותר, שכן חיי הפנטזיה שלנו יכולים לספק תובנה לגבי הרצונות והצרכים שלנו אם נבחר לחקור אותם. זה יכול להוסיף קצת תבלין למערכת יחסים מינית שגרתית אחרת, שכן פנטזיות יכולות להשתלב בפרקטיקות מיניות בהסכמה ובדרך לא מזיקה.

סקר שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת גרנדה בספרד אפילו מצא כי אנשים עם חיי פנטזיה פעילים נוטים לדווח על רמה גבוהה יותר של סיפוק מיני ופחות קונפליקטים במערכות היחסים שלהם. בקיצור, פנטזיות הן חיוביות; הם עוזרים לנו לחקור את הרצונות העמוקים ביותר שלנו ויכולים להעשיר את חיי המין שלנו כאשר נחקרים במרחב בטוח עם השותפים שלנו.

גם אם תבחרו לשמור על הפנטזיות שלכם פרטיות, הרשו לעצמכם להתמכר אליהן. פנטזיה יכולה להיות מהנה בדיוק כמו כל סוג אחר של חוויה מינית והיא חלק חשוב מהחקירה העצמית והאבולוציה שלנו. הרגישו נטולי רגשות אשם על אימוץ ההיבטים המורכבים של המיניות שלכם, מכיוון שזו הדרך היחידה ללמוד יותר על עצמכם ועל הרצונות שלכם.

שורה תחתונה: פנטזיה יכולה לעזור לך לחקור ולאמץ את המיניות שלך בצורה בטוחה ובריאה. לכן, גם אם אתם בוחרים לשמור את הפנטזיות שלכם רק לעצמכם, אל תפחדו להתפנק ולחקור אותן מבלי להתבייש או להתבייש. אל תפחד, כי אין שום דבר רע בפנטזיות ארוטיות.

בלוג סקס אהוב אותי כתבות נוספות

בלוגי סקס: איך הם יכולים לחנך ולבדר

בלוגי סקס: איך הם יכולים לחנך ולבדר

בלוגים של סקס הם מדיום פופולרי יותר ויותר לשיתוף, חינוך ובידור בנושא המין. לא רק שהם מספקים פורקן למי שמבקש לדון בחוויותיהם או ללמוד…

תל אביב: העיר התוססת בלב ישראל

תל אביב: העיר התוססת בלב ישראל

תל אביב, המטרופולין ההומה והמודרני של ישראל, היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים בעולם. עם בתי קפה אופנתיים, חופים מרהיבים וכמה מההיסטוריה והתרבות הייחודיות ביותר…

נערות ליווי: חברות מקצועית להשכרה

נערות ליווי: חברות מקצועית להשכרה

נערות ליווי מספקות ליווי מקצועי למי שמחפש מגוון רחב של שירותים. נערות ליווי רבות עובדות באופן עצמאי, אם כי חלקן מועסקות על ידי סוכנות…